پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517678 تاریخ : 1399/05/22-11:24:37
,11,
شرایط و جزییات پرواز تهران به اتریش اعلام شد

شرایط و جزییات پرواز تهران به اتریش اعلام شد

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) با اشاره به از سرگیری پروازهای تهران – وین از بیست وپنجم مردادماه امسال به صورت هفتگی، جزییات و شرایط پرواز به اتریش را اعلام کرد.

به گزارش بانک و صنعت، روز گذشته هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" اعلام کرد که از تاریخ 25 مردادماه سال جاری، براساس برنامه در روزهای شنبه هر هفته از تهران به فرودگاه وین پرواز می کند.

این پرواز در روزهای شنبه هر هفته، با شماره 717 در ساعت 8 و 40 دقیقه بامداد فرودگاه امام خمینی (ره) ترک و در ساعت 10 و 30 دقیقه (به وقت محلی) در فرودگاه وین به زمین می نشیند. همچنین بازگشت این پرواز در همان روز، با شماره 716 در ساعت 11 و 50 دقیقه به وقت محلی از فرودگاه وین پرواز می کند و در ساعت 18 و 40 دقیقه وارد فرودگاه امام خمینی (ره) می شود.

حسین جهانی مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) درباره شرایط و جزییات پرواز تهران – وین اظهار کرد: هموطنان برای خرید بلیت این پروازها می توانند به سایت https://ebooking.iranair.com مراجعه و یا با شماره تلفن 46621888 (دفتر فروش تلفنی "هما") تماس بگیرند.

وی ادامه داد: براساس اطلاعیه صادره از سوی سازمان هواپیمایی کشور اتریش، مسافران دارای پاسپورت و اقامت اتحادیه اروپا، ایسلند، نروژ، سوئیس و انگلستان، اقامت اتحادیه اروپا، ایسلند، نروژ، سوئیس، انگلستان، داشتن بلیت تایید شده هواپیما، قطار یا اتوبوس در ادامه مسیر به کشور صادرکننده کارت اقامت به صورت ترانزیتی می توانند مسافرت کنند.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اظهار کرد: همچنین مسافرانی که ویزای کار Business تایپ D، ویزای دانشجویی تایپ D اتریش، ویزای خانوادگی تایپ D اتریش برای پیوستن به خانواده و مسافران تزانزیت می توانند به وین پرواز کنند و در اطلاعیه صادر شده از سازمان هواپیمایی اتریش آمده است که تمامی مسافران بالای 11 سال در پروازهای ورودی به اتریش (به غیر از مسافران تراتزیت هوایی) باید قبل از پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR نکنند و گواهی جواب منفی تست کرونا در محدوده 72 ساعت مانده به پرواز را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند.

وی با بیان این که مسافران با ویزای تایپ C توریستی تا اطلاع ثانوی مجاز به انجام سفر نیستند، گفت: همه مسافران باید قبل از پرواز می بایست فرم تعهد را از طریق http://www.bmk.gv.at/en/service/entry-requirements.html دریافت و تکمیل کنند. همچنین براساس این اطلاعیه، ورود هرگونه بار دستی به صورت ترولی یا چرخ دار به داخل کابین پروازی مجاز نبوده و مسافران صرفاً می توانند فقط از یک کوله پشتی و یا ساک دستی جهت حمل بار همراه، به داخل کابین استفاده نمانید و داشتن ماسک در فرودگاه و حین پرواز الزامی است.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما " به مسافران عازم مقاصد آمستردام، پاریس، میلان، رم و لندن توصیه کرده تا در زمان خرید بلیت آخرین رویه مسافرت به مقاصد ذکر شده را از دفاتر فروش بلیت دریافت کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 160
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران