پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522420 تاریخ : 1399/08/18-11:50:06
,17,
تفاهم نامه همکاری میان دو سازمان مدیریت صنعتی و توسعه تجارت

تفاهم نامه همکاری میان دو سازمان مدیریت صنعتی و توسعه تجارت

تفاهم نامه ای میان سازمان های مدیریت صنعتی و توسعه تجارت در راستای توسعه صادرات غیرنفتی و همسو با تحقق بسته حمایت از اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگسازی در حوزه صادرات، منعقد شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازوزارت صمت؛ این تفاهمنامه با اهداف توانمندسازی بنگاهها، اتحادیه ها، انجمن ها و تشکل های تولیدی صادراتی کشور و شرکت های مدیریت صادرات و نیز ارتقای دانش و مهارت های لازم در حوزه صادرات از طریق برگزاری دوره ها، کارگاه ها و سمینار های آموزشی به امضای دو طرف رسید.

در این جلسه ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، ضمن معرفی توانمندی های سازمان خود گفت: امیدواریم در سال جهش تولید دو سازمان بتوانند با هم افزایی در راستای اهداف وزارت صنعت، معدن و تجارت و از طریق دیپلماسی اقتصادی اهداف مورد نظر را محقق سازند.

کیانی بختیاری آمادگی سازمان مدیریت صنعتی را برای طراحی و اجرای دوره های مدیریت صادرات و صادرات گرا و همچنین دوره های رایزنی خاص سازمان توسعه تجارت اعلام کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی افزود: آمادگی داریم با همکاری سازمان توسعه تجارت، رتبه بندی برای صادرات و صادرکنندگان را با توجه به تجربه و دانش سازمان مدیریت صنعتی، اجرایی کنیم.

کیانی بختیاری اضافه کرد: همچنین می توانیم با معرفی سازمان توسعه تجارت برای صادرکنندگان خوشنام دوره های مدیریت صادرات را به طور اختصاصی برگزار کنیم.

در این جلسه آقای حمید زادبوم معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران نیز گفت: در شرایط کنونی هر قدر بتوانیم سازمان توسعه تجارت را به سمت رویکرد های مدیریتی در تراز جهانی هدایت کنیم موفق تر خواهیم بود و در این زمینه سازمان مدیریت صنعتی با توجه به تجربیات، توانمندی ها و دانشی که دارد می تواند یاری گر سازمان توسعه تجارت باشد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: اینکه بتوانیم در زیرمجموعه وزارت صمت با همکاری جدی و متقابل به اهداف تفاهم نامه دست یابیم و در این مسیر به پیش رویم، غنیمت است.

وی ابراز امیدواری کرد که در خصوص کلینیک های مشاوره صادراتی نیز دو سازمان همکاری موثری داشته باشند.

بنا به این گزارش، دو طرف با امضای این تفاهم نامه در خصوص مشارکت در صادراتی کردن بنگاه های تولیدی کشور و جهش صادراتی بنگاه های صادراتی با توجه به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در خصوص برونگرایی اقتصاد؛ همکاری خواهند کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران