پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489661 تاریخ : 1398/05/27-16:47:08
,17,22,
افتتاح 5 پروژه عمرانی و صنعتی در شهرک صنعتی شوش خوزستان

با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت انجام شد:

افتتاح 5 پروژه عمرانی و صنعتی در شهرک صنعتی شوش خوزستان

با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت پنج پروژه عمرانی و صنعتی در شهرک صنعتی شوش افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، پنج پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 311 میلیون تومان با حضور صالحی نیا افتتاح شد. 

وی در ابتدای حضور در شهرک صنعتی شوش تصفیه خانه فاضلاب این شهرک را افتتاح کرد. 

این تصفیه خانه با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 600 میلیون تومان و با استفاده از منابع ملی، استانی و داخلی راه‌اندازی شده است. 

ظرفیت تصفیه خانه افتتاح شده 200 متر مکعب در شبانه روز و روش تصفیه فاضلاب در آن UABR (لجن فعال از نوع هوادهی گسترده) است. 

همچنین با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران 3 پروژه عمرانی دیگر در شهرک صنعتی شوش به بهره‌برداری رسید. 

این پروژه‌ها شامل احداث خیابان‌های فاز 2 شهرک صنعتی شوش با اعتبار یک میلیارد و 984 میلیون تومان، خیابان سازی و روشنایی ورودی ناحیه صنعتی شاوور با اعتبار یک میلیارد و 99 میلیون تومان و پروژه احداث شبکه پلی اتیلن گاز این ناحیه صنعتی با اعتبار 628 میلیون تومان است. 

وی همچنین در شهرک صنعتی شوش یک واحد تولید کننده ذغال را افتتاح کرد که این واحد تولیدی در مساحت 6 هزار متر مربع و با اشتغالزایی 70 نفر به صورت مستقیم افتتاح شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران