پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 652 تاریخ : 1390/04/09-00:00:00
,17,
دستور العمل خدمات رومینگ در حال نهایی شدن است

معاون سازمان تنظیم مقررات

دستور العمل خدمات رومینگ در حال نهایی شدن است

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از نهایی شدن دستورالعمل و اصول حاکم بر ارائه خدمات رومینگ ملی در کشور خبرداد.

 به گزارش روز جمعه شبکه تحلیلی ، خبری بانک و صنعت ،لطف الله سبوحی با تاکید بر اهمیت و ضرورت اجرای رومینگ ملی و ارائه خدمات مرتبط با آن از سوی اپراتورهای تلفن همراه اظهار داشت: بحث ارائه خدمات رومینگ ملی از سوی کمیسیون های فرعی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نهایی شده و هم اکنون در دستور کار کمیسیون اصلی تنظیم مقررات ارتباطات قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: تضمین دسترسی اپراتورهای مخابراتی جدید به شبکه های تلفن همراه از جمله اهداف اصول حاکم بر ارائه خدمات رومینگ ملی در کشور محسوب می شود.
سبوحی با اشاره به ایجاد شرایط لازم برای رقابت سالم ، موثر و منصفانه در بازار برای اپراتورهای مخابراتی جدید به عنوان هدف تدوین اصول حاکم بر رومینگ ملی تاکید کرد: کاهش قیمت تمام شده شبکه ها و ارزان شدن خدمات برای مصرف کننده و استفاده بهینه و موثرتر از زیر‌ساخت های موجود در کشور از دیگر اهداف اجرای رومینگ ملی است. 

اصول حاکم بر ارائه خدمات رومینگ ملی در کشور که تدوین و آماده طرح در صحن کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است با استناد به ماده 6 اساسنامه رگولاتوری در جهت تدوین و تنظیم مقررات لازم برای حصول اطمینان از رقابت سالم و تداوم ارائه خدمات و رشد کیفی تدوین شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران