پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 486 تاریخ : 1390/04/01-00:00:00
,14,
 نخستین نمایشگاه بین‌المللی120 میلیون تومان فروخت

نخستین نمایشگاه بین‌المللی120 میلیون تومان فروخت

بیش از 120 میلیون تومان اقلام و تولیدات صنایع‌دستی تا پایان وقت دیروز در نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی به میزبانی مصلای تهران فروخته شد.

 «تهمینه دانیالی» افزود: نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی از عصر روز 19 خردادماه فعالیت خود را آغاز کرد.

او با اشاره به اینکه آغاز فروش نمایشگاه را باید 20 خردادماه دانست، اظهار داشت:‌ از عصر روز جمعه شاهد استقبال قابل توجه مردم از نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی بودیم.

معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی کشور تصریح کرد:‌ براساس اطلاعات دریافتی از خود غرفه‌داران،‌ یشترین میزان فروش تاکنون به صنعتگران استان آذربایجان شرقی اختصاص یافته است.

«دانیالی» افزود: این نمایشگاه برای نخستین بار امکان گردهمایی صنعتگران 31 استان در کنار هنرمندانی از 15 کشور جهان را فراهم کرد.

این استاد دانشگاه اضافه کرد:‌ هنرمندان خارجی این نمایشگاه از کشورهای ارمنستان، عراق، ترکیه، تایلند، هلند، قرقیزستان، قزاقستان، هند، جمهوری آذربایجان ترکمنستان، تونس و چین راهی این نمایشگاه شده‌اند.

او با بیان اینکه فضای در نظر گرفته شده برای این نمایشگاه با 572 غرفه جانمایی شده است، گفت:‌ خوشبختانه با شرایطی که برای صنعتگران در نظر گرفته شد، امکان نمایش زنده اغلب تولیدات به وجود آمده است.

معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی کشور در ادامه اظهار داشت: از این به بعد این نمایشگاه در سطح بین‏المللی هر دو سال یکبار برگزار می‏شود و بهترین فرصت را برای جذب سرمایه‏گذاران به منظور ورود به عرصه هنرهای سنتی و صنایع‏دستی به وجود می‏آورد.

«دانیالی» خاطرنشان کرد:‌ با توجه به باقی ماندن پنج روز از زمان برگزاری این نمایشگاه،‌ پیش‌بینی می‌شود میزان فروش هنرمندان به رقم قابل توجهی برسد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران