همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1274 تاریخ : 1390/05/03-00:00:00
,1,
بانک توسعه تعاون از کارآفرینان و کارجویان حمایت می کند

بانک توسعه تعاون از کارآفرینان و کارجویان حمایت می کند

بانک توسعه تعاون با شناسایی مزیت های نسبی مناطق جغرافیایی کشور و ساماندهی اعتبارات خرد از کار آفرینان و کارجویان بخش تعاون حمایت می کند.

به گزارش روز دوشنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت، ماشاء اله عظیمی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون پیش از امضای تفاهم نامه این بانک با اتحادیه مرکزی نظارت و هماهنگی تعاونی های روستایی و کشاورزی ایران با بیان مطلب فوق اظهار داشت: 30 درصد از تسهیلات بانک توسعه تعاون به بخش کشاورزی هدایت شده است.

وی افزود: با توجه به رویکرد توسعه ای این بانک، حمایت و پشتیبانی از جمعیت کارآفرین و مولد از مهم ترین اولویت های بانک توسعه تعاون قلمداد می گردد.

عظیمی اضافه کرد: ارائه خدمات مناسب و عاملیت وجوه اداره شده دولتی و ساماندهی اعتبارات خرد با هدف حمایت از تعاونگران فعال در بخش های مختلف اقتصادی از دیگر برنامه های جاری این بانک تلقی می گردد.

وی ادامه داد: استفاده از توان و قابلیت کلیه دفاتر خدماتی دولتی در سراسر کشور از طریق استقرار دستگاه های ATM و POS بانک توسعه تعاون و با هدف ارائه خدمات اعتباری به تعاونگران در زمره دیگر برنامه های بانک در سال جاری به شمار می آید.

مدیر عامل محترم بانک توسعه تعاون افزود: تسهیل در ایجاد روابط بین بانک، اتحادیه ها و شرکت های تعاونی روستایی و کشاورزی ایران برای وصول و اعلام نتیجه اسناد و چک های واگذاری اتحادیه از مهم ترین محورهای مورد توافق در این تفاهم نامه به حساب می آید.

عظیمی در ادامه گفت: برقراری امکان استفاده از ظرفیت های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون برابر ضوابط و مقررات ، ارائه خدمات ارزی و گشایش اعتبارات اسنادی و صدور ضمانت نامه برای اتحادیه نظارت و اتحادیه ها و تعاون های تحت پوشش از دیگر محورهای مورد توافق تفاهم نامه مذکور می باشد.

گفتنی است تفاهم نامه یاد شده با حضور مدیر عامل بانک توسعه تعاون و حسین مقدم رئیس هیات مدیره و علی مظفری مدیر عامل اتحادیه مرکزی نظارت و هماهنگی تعاونی های روستایی و کشاورزی ایران امضاء شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران