تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 338527 تاریخ : 1397/02/15-09:51:09
,17,
اولین ایکس‌ ری کامیونی تولید داخل به‌ زودی به بهره‌ برداری می‌ رسد

رئیس کل گمرک ایران خبر داد:

اولین ایکس‌ ری کامیونی تولید داخل به‌ زودی به بهره‌ برداری می‌ رسد

بهره‌ برداری از دو دستگاه ایکس‌ ری کامیونی پیشرفته در هفته جاری

رئیس کل گمرک ایران از آماده شدن اولین ایکس‌ ری کامیونی تولید داخل خبر داد و گفت: این ایکس کامیونی که به سفارش گمرک ایران ساخته شده است به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، فرود عسگری که در مراسم تقدیر از اقدامات گمرک در مبارزه با مواد مخدر در حضور مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری سخن می‌ گفت با بیان این مطلب افزود: اولین ایکس‌ ری کامیونی تولید داخل قرار است در گمرک اینچه برون استان گلستان و در نقطه صفر مرزی با کشور ترکمنستان به بهره‌ برداری برسد و دو دستگاه ایکس‌ ری کامیونی دیگر نیز در حال آماده‌ سازی و نصب است که هر دو محصول ایرانی قرار است در گمرک بازرگان به بهره‌برداری برسد.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر گمرکات حساس و مهم کشور به تجهیزات کنترلی ایکس‌ ری کامیونی مجهز شده‌اند و روند تجهیز گمرکات کشور به تجهیزات کنترلی پیشرفته طبق برنامه در حال انجام است.
عسگری در ادامه افزود: دو دستگاه ایکس‌ ری کامیونی پیشرفته و پرسرعت هم در گمرکات سرخس و دوغارون آماده بهره‌برداری است و این هفته افتتاح خواهد شد.
رئیس کل گمرک ایران با اشاره به راه‌اندازی بخش مانیتورینگ ایکس‌ ری‌ های گمرکات سراسر کشور در تهران با تلاش دفتر توسعه و تجهیز گمرک تأکید کرد: براساس برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده در آینده به صورت سیستمی اطلاعات مربوط به ایکس‌ ری‌ ها آنالیز خواهد شد.
عسگری با اشاره به موفقیت‌ های گمرک در مبارزه با قاچاق کالا و‌‌ مواد مخدر و کسب رتبه اول دنیا در میان سایر گمرکات جهان گفت: دبیرکل سازمان جهانی گمرک در سفر به ایران و بازدید از سامانه جامع گمرکی و مشاهده پیشرفت‌ ها و کشفیات گمرک کشورمان به موفقیت‌ های گمرک ایران اشاره و اعلام کرد که گمرک ایران در سال‌ های اخیر کار بسیار بزرگی انجام داده است.
 


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران