پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 990 تاریخ : 1390/04/21-00:00:00
,5,
سومین نمایشگاه بین المللی صرفه جویی انرژی برگزار می شود

با حضور 80 شرکت داخلی و خارجی؛

سومین نمایشگاه بین المللی صرفه جویی انرژی برگزار می شود

نمایشگاه بین المللی صرفه جویی انرژی نمایشگاهی مهم و برجسته در حوزه محصولات، خدمات و آخرین فناوری های مرتبط با انرژی های نو و تجدیدپذیر و نیز صرفه جویی و بهینه س

 

سومین نمایشگاه بین المللی صرفه جویی انرژی ایران (IES 2011)روزهای 22 تا 25 تیرماه جاری با حضور 80 شرکت داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بببین المللی تهران برگزار می شود.
به گزارش شبکه نحلیلی خبری بانک و صنعت   به نقل از پایگاه خبری وزارت نیرو، در این نمایشگاه افزون بر شرکت های داخلی، شرکت هایی از کشورهای چین، ترکیه، انگلیس، آلمان و تایوان نیز حضور خواهند داشت.
نمایشگاه بین المللی صرفه جویی انرژی نمایشگاهی مهم و برجسته در حوزه محصولات، خدمات و آخرین فناوری های مرتبط با انرژی های نو و تجدیدپذیر و نیز صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی در ایران است.
این نمایشگاه که رویدادی مهم در حوزه انرژی و استفاده بهینه از آن به شمار می رود، فرصت مغتنمی است تا مشارکت کنندگان ایرانی و بین المللی محصولات و خدمات خود را در صنعت انرژی در فضایی مناسب ارایه کنند.
در این نمایشگاه، جدیدترین محصولات، فناوری ها و خدمات در حوزه بهینه سازی مصرف انرژی و محیط زیست در زمینه انرژی های تجدیدپذیر، صرفه جویی در برق و نفت و گاز، کاهش مصرف زغال سنگ، صرفه جویی انرژی در صنایع و صنعت ساختمان و حمل و نقل، صرفه جویی در آب، حفاظت از محیط زیست، فناوری های زباله و بازیافت و ... عرضه می شود.
سومین نمایشگاه بین المللی صرفه جویی انرژی ایران با همکاری وزارتخانه های نیرو و راه و شهرسازی، ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت، سازمان بهره وری انرژی ایران (سابا) و سازمان انرژی های نو ایران (سانا) برگزار می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 269
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران