پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 928 تاریخ : 1390/04/20-00:00:00
,8,
تحریم‌های استکبار جهانی در حوزه بیمه را به فرصت تبدیل کرده‌ایم

تحریم‌های استکبار جهانی در حوزه بیمه را به فرصت تبدیل کرده‌ایم

رییس هیات مدیره بیمه ایران درحاشیه ششمین همایش سراسری ایثارگران بیمه ایران در مشهد مقدس ضمن بیان این مطلب،افزود: خوشبختانه در این بخش استکبار جهانی نتوانسته آسیبی

 

به گزارش روز دوشنبه شبکه تحلیلی، خبری بانک و صنعت :جواد سهامیان مقدم افزود: مسوولان صنعت بیمه کشوربا توجه به تحریم های استکبار جهانی با تقویت بیمه اتکایی داخلی وایجادصندوق تمامی پروژه های سنگین بیمه ای را ازغرب خارج و به داخل انتقال داده اند.

سهامیان مقدم تصریح کرد: برای اینکه تمامی ریسک به داخل کشوروارد نشود با کشورهای چین و هندوستان وارد مذاکره شده و قسمتی از این پروژه ها با همکاری بین المللی این دو کشور مدیریت می شود.

وی درادامه اظهار داشت : هدف اصلی فعالیت ما دربیمه ایران فراهم کردن بستر مناسب برای سرمایه گذاران درحوزه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی برای افزایش بنیه اقتصادی کشور است که خوشبختانه تا به امروز دراین مورد نیزموفق بوده ایم  .

وی ادامه داد:بیمه ایران به عنوان تنها شرکت دولتی بیمه ای بازرگانی ایران هم اکنون بیش از 50 درصد سهم بازاربیمه ای کشور را دراختیار دارد که در مقایسه با 23 شرکت دیگرفعال دراین بخش رقم قابل توجهی است.

وی افزود  : درسال گذشته در این شرکت بیش از 17 میلیون فقره بیمه نامه صادرشده که تنها دریک مورد از این قراردادها که مربوط به بیمه طلایی کارکنان وزارت آموزش پرورش است بیش از 2 میلیون بیمه گذار داریم .
رییس هیات مدیره بیمه ایران ادامه داد: امروزتمامی ایرانیان به نحوی از خدمات این شرکت در بخش های مختلف اعم از اتومبیل،درمان ویا سایر رشته های بیمه ای بهره مند شده و یا درحال برنامه ریزی برای پیوستن به بیمه گذاران این شرکت هستند که برای ما جای خوشوقتی دارد.

سهامیان مقدم درخاتمه با اشاره به اینکه مسایل اقتصادی یکی از مهم ترین مسایل جامعه است افزود: نپرداختن به مسایل اقتصادی پیامدهای ناگوار و جبران ناپذیری را به جامعه وارد خواهد کرد که امیدوارم با تقویت آن از این خطرات مصون بمانیم.
ششمین همایش سراسری ایثارگران بیمه ایران صبح چهارشنبه در سالن کنفرانس بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی آغاز به کار کرد.
در این همایش دو روزه که با محوریت 'نقش ایثارگران درسال جهاد اقتصادی ' برپاست کارشناسان این شرکت در 4 کارگروه تخصصی چگونگی دستیابی به اهداف این همایش را بررسی خواهند کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران