پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 872 تاریخ : 1390/04/18-00:00:00
,7,
صعود طلا به بالاترین سطح !!

صعود طلا به بالاترین سطح !!

عاملات طلا روز جمعه به دنبال غافلگیری معامله‌گران از آمار ضعیف استخدام ماهانه در آمریکا، به بالاترین بها در دو هفته گذشته رسید.

به گزارش روز یکشنبه شبکه تحلیلی خبری بانک و صنعت : به  معاملات حجم بالای طلا برای تحویل در ماه اوت در بازار کامکس نیویورک، 11 دلار یا 0.7 درصد افزایش بها یافت و به هزار و 541 دلار و 60 سنت در هر اونس رسید.
معاملات حجم اندک طلا برای تحویل در ماه ژوییه، 11 دلار یا 0.7 درصد افزایش یافته و به هزار و 541 دلار و 20 سنت در هر اونس رسید.
معاملات طلا چند دقیقه پس از انتشار گزارش بازار کار آمریکا، 20 دلار افزایش یافت و سرمایه‌گذاران در بحبوحه تجدید نگرانی‌ها در مورد اقتصاد، مجددا به دارایی‌های مطمئن روی آوردند.
معاملات نقره از قیمت‌های بالاتر طلا پیروی کردند و نقره برای تحویل در ماه سپتامبر 0.7 سنت افزایش بها یافته و به 36.543 دلار در هر اونس رسید.
،پلاتین برای تحویل در ماه اکتبر در بازار نیمکس، 9.60 دلار یا 0.6 درصد کاهش یافته و به هزار و 733 دلار و 40 سنت در هر اونس رسید. پالادیم برای تحویل در ماه سپتامبر 7.60 دلار یا یک درصد کاهش بها یافته و به 778.95 دلار در هر اونس رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران