پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 870 تاریخ : 1390/04/18-00:00:00
,10,
ششمین جشنواره فرش و دستبافته های روستایی و عشایری ایران

ششمین جشنواره فرش و دستبافته های روستایی و عشایری ایران

این نمایشگاه از روز 14 لغایت 24 تیر ماه سال جاری پذیرای علاقمندان به هنر و فذهنگ اصیل ایرانی و مظاهر عینی آن است.

   ششمین دوره جشنواره سراسری فرش و دستبافته های روستایی و عشایری ایران امسال در حالی برگزار می شود که به دلیل پشتیبانی از تولیدات بافندگان عزیز روستایی و نیز تولیدکنندگان محترم این کلاس از فرش ها، عبارت روستایی به عنوان نمایشگاه افزوده گردیده است.
    
    با این اقدام علاوه بر توسعه فضای مشارکت تولیدکنندگان، امکان مناسبتری نیز برای تیلیغات نمایشگاه و دعوت و جلب بازدیدکنندگان عزیز فراهم شده است.
    
    


    
    شرکت بین المللی جشنواره ها برگزاری این جشنواره را با همکاری موسسه فرهنگی هنری مکتب فرش و مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد بر عهده دارد.
    
    این نمایشگاه از روز 14 لغایت 24 تیر ماه سال جاری پذیرای علاقمندان به هنر و فذهنگ اصیل ایرانی و مظاهر عینی آن است.
    
    برگزارکنندگان امیدوارند تا با توجه به اقبالی که این روزها از سوی آحاد مردم نسبت به هنر قالی و دستبافته های اصیل ایرانی شاهد آن هستیم، این نمایشگاه محلی برای دیدار دست اندرکاران، دکوراتورها، هنرمندان رشته های مختلف، اصحاب رسانه ها ، مقامات ایرانی و خارجی و مهمتر از همه مردم عزیز و سربلندمان باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 239
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران