پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 85 تاریخ : 1390/03/07-00:00:00
,2,
بانک ملی ایران  حامی اهدا کنندگان عضو

بانک ملی ایران حامی اهدا کنندگان عضو

با حمایت بانک ملی ایران هشتمین مراسم سالانه بزرگداشت پیوند اعضا (جشن نفس ) با هدف تقدیر از خانواده های ایثارگر بیماران مرگ مغزی و تعالی فرهنگ اهدای عضو در جامعه در آکادم

 

 

 


 

بانک ملی ایران در این مراسم با اهدای مبلغ 450 میلیون ریال در قالب «پیوند کارت» و همچنین تقبل بخشی از هزینه جشن، مشارکت گسترده داشت.
در این مراسم که با استقبال گسترده هنرمندان، خانواده های اهدا کننده عضو، مردم و … همراه بود، آقای حسین دشتی سرپرست اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران با عنوان اینکه نوع دوستی از ویژگی های متعالی انسان هاست، گفت: بنگاه های اقتصادی نباید صرفاً با نگاه سودآوری فعالیت کنند و باید در کنار فعالیت های خود، مسئولیت های اجتماعی و حمایت از امور خیریه را نیز مد نظر قرار دهند.
وی با اشاره به فعالیت های بانک ملی ایران در حوزه امور اجتماعی و حمایت از موسسات خیریه اکید کرد: بانک ملی ایران همچنان در این امور پیشرو خواهد بود در عین حال که حمایت از توسعه بهداشت و درمان در دستور کار این بانک قرار دارد.
آقای دشتی طراحی و تولید پیوند کارت توسط بانک ملی ایران را خدمتی جدید از سوی این بانک برای خانواده های اهدا کننده عضو عنوان کرد و گفت: بانک ملی ایران با همکاری واحد فراهم آوری و پیوند اعضای بیمارستان دکتر مسیح دانشوری ، اقدام به ایجاد کارتی دو منظوره تحت عنوان پیوند کارت نموده است . این کارت قبلاً به عنوان کارت شناسایی از طرف واحد پیوند اعضا به داوطلبان اهدای عضو تحویل  می شد ولی از این پس با همکاری بانک ملی ایران به صورت کارت دو منظوره  برای متقاضیان ارسال  می گردد.
وی افزود: در صورت مراجعه اهدا کنندگان اعضا به سایت اینترنتی www.ehda.ir و ثبت نام، این کارت ها که یک کارت بانکی الکترونیکی است با هماهنگی جمعیت پیوند اعضا به درب منازل خانواده اهدا کنندگان عضو ارسال می شود و در صورت تمایل ، دارندگان آن می توانند با مراجعه به شعب بانک ملی ایران از تاریخ 16 خردادماه جاری و فعال سازی آن، از قابلیت های بانکی این کارت بهره مند شوند. 
گفتنی است بانک ملی ایران در سال گذشته نیز مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون ریال به هفتمین مراسم جشن نفس کمک مالی کرده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 219
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران