پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 830 تاریخ : 1390/04/17-00:00:00
,8,
65 شرکت برای حضور در پنجمین نمایشگاه بورس ثبت نام کردند

65 شرکت برای حضور در پنجمین نمایشگاه بورس ثبت نام کردند

ثبت نام برای شرکت در پنجمین نمایشگاه بورس ساعت 9 روز چهارشنبه آغاز شد که فعالان بازار سرمایه بیش از شش هزار متر مربع را رزور کردند.

 

به گزارش روز جمعه شبکه تحلیلی، خبری بانک و صنعت :دبیرخانه پنجمین نمایشگاه بورس اعلام کرد : 65 شرکت و نهاد فعال درحوزه بازار سرمایه روز چهارشنبه درفاصله کمتر از سه ساعت، ثبت نام اولیه خود را برای حضور در این نمایشگاه انجام دادند.

ثبت نام برای شرکت در پنجمین نمایشگاه بورس ساعت 9 روز چهارشنبه آغاز شد که فعالان بازار سرمایه بیش از شش هزار متر مربع را رزور کردند.

دراطلاعیه این دبیرخانه آمده است: شرکت هایی که غرفه مورد نظر خود را انتخاب کرده اند، باید حداکثر ظرف مدت 72 ساعت، نسبت به واریز وجه ثبت نام اقدام نمایند. در غیر این صورت، غرفه از حالت رزو خارج شده و امکان انتخاب غرفه برای دیگر متقاضیـان فراهم می شود.

ثبت نام برای شرکت در پنجمین نمایشگاه بورس تا پایان تیرماه امسال ادامه خواهد یافت به طوریکه اشرکت های پذیرفته شده در بورس، کارگزاران، شرکت های سرمایه گذاری، موسسات مالی و اعتباری، شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، موسسات آموزشی، ... می توانند از به صورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید مجازی از نمایشگاه سال قبل می توانند به سایت اینترنتی نمایشگاه به نشانـی www.boursefair.ir   مراجعه کنند.

پنجمین دوره نمایشگاه تخصصی بورس 24 تا 27 شهریور امسال، در محل دائم نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

گفتنی است، چهارمین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی دی ماه سال گذشته، با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، در فضایی بالغ بر شش هزار متر مربع و با حضور حدود 110 شرکت، برگزار شد. همچنین همزمان با این نمایشگاه، سامانه های معاملات آنلاین و تالار مجازی بورس با حضور وزیر اقتصاد به بهره برداری رسید.

نمایشگاه تخصصی بورس، مهمتریـن رویداد سمبلیک بازار سرمایه است که هر سال، با مشارکت گسترده فعالان و دست اندرکاران این بازار، برگزار می شود.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 243
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران