پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 802 تاریخ : 1390/04/15-00:00:00
,7,
تحلیلگران:  قیمت طلا گران تر می شود!

تحلیلگران: قیمت طلا گران تر می شود!

تظاهرات اخیر در بازارهای سهام آمریکا و تضعیف نرخ دلار، ممکن است منجر به افزایش تقاضا برای طلا در بازارهای تجاری شده و نرخ این فلز گرانب ها افزایش یابد.

به گزارش روز چهارشنبه شبکه تحلیلی ، خبری بانک و صنعت، بازارهای طلا برای تحویل فوری در ماه آگوست، در بخش کامکس نیویورک، با افزایش 0.4 درصد، به 1519 دلار و 10 سنت در هر اونس رسید، در حالیکه در بازار سنگاپور بهای طلا با 1517 دلار و 20 سنت در هر اونس معامله شد.
بهای نقره نسبت به هفته گذشته 1.3 درصد افزایش یافت.
اتحادیه اروپا در زمینه افت رتبه بندی اعتباری پرتغال گفت:گسترش بحران بدهی های منطقه یورو پرتغال را نیز به سلطه خود درآورده و باید نسبت به بسته های نجات کمک مالی اقدامات وسیعی را در نظر بگیریم. 

در سال جاری تا کنون، بهای طلا برای تحویل فوری 6.8 درصد افزایش یافته است.
بحران بدهی در اروپا به رشد نرخ طلا کمک کرده و در تاریخ دوم ماه می، این فلز گرانبها را تا سطح 1577 دلار و 57 سنت در هر اونس به رکورد رسانده است.
تحلیلگران بر این باورند اگر سیاستهای بی اساس مالی از جانب کشورهای بزرگ جهان،ادامه داشته باشد، این احتمال وجود خواهد داشت، که قیمت طلا تا سطح 1550 دلار در هر اونس تا پایان ماه جاری(جولای) رشد خواهد کرد.
تظاهرات اخیر در بازارهای سهام آمریکا و تضعیف نرخ دلار، ممکن است منجر به افزایش تقاضا برای طلا در بازارهای تجاری شده و نرخ این فلز گرانبها افزایش یابد.
امروز بهای دلار در برابر سبد ارزهای اصلی 0.3 درصد افت کرد.

شایان ذکر است، بهای نقره برای تحویل فوری در ماه آگوست در بازار لندن با رشد 1.6 درصد به 35 دلار و 79 سنت در هر اونس رسید.
قیمت پالادیوم با رشد 0.4 درصد با نرخ 778 دلار و 25 سنت در هر اونس معامله شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 230
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران