پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 790 تاریخ : 1390/04/15-00:00:00
,8,
کلاهبرداری از شرکت های بیمه برای دریافت خسارت

کلاهبرداری از شرکت های بیمه برای دریافت خسارت

کلاهبردارانی که با مدارک جعلی به چندین فقره کلاهبرداری از شرکت های بیمه دست زده بودند در آخرین اقدام خود ناکام مانده و پس از دستگیری صبح امروز روانه زندان شدند.

 به گزارش روز چهارشنبه شبکه تحلیلی، خبری بانک و صنعت :چندی پیش مردی که مسئول یکی از دفاتر بیمه بود شکایتی مبنی بر کلاهبرداری از شرکت بیمه با مدارک جعلی را مطرح کرد  .

شاکی اظهارداشت: چند هفته پیش دو مرد به محل کارم مراجعه و با ارائه مدارکی بیان کردند که با یکدیگر تصادف کرده و پس از توافق برای گرفتن خسارت خودرو به بیمه مراجعه کرده اند من از آنها خواستم چند روز دیگر برای پیگیری پرونده خود مراجعه کنند که پس از بررسی متوجه جعلی بودن مدارکشان شدم  .

 براساس این گزارش با بدست آمدن این  اطلاعات و چهره نگاری رایانه ای از دو مرد کلاهبردار مخفیگاه آنها را شناسایی و متهمان را دستگیر کردند.

 این گزارش می افزاید متهمان در اظهارات خود گفتند ما در زندان با یکدیگر اشنا شدیم و پس از آزادی از زندان، تصمیم گرفتیم با جعل مدارک، از شرکت های بیمه کلاهبرداری کنیم و تا به حال به چندین فقره کلاهبرداری با این شگرد دست زده ایم.

گفتنی است، با اعتراف متهمان آنها با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند و تحقیقات تکمیلی در این زمینه ادامه دارد.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران