پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 782 تاریخ : 1390/04/15-00:00:00
,17,
پل کابلی جزیره مینو در آبان ماه ۹۰ به بهره‌برداری می‌رسد

کعبی:

پل کابلی جزیره مینو در آبان ماه ۹۰ به بهره‌برداری می‌رسد

نماینده مردم آبادان در مجلس با بیان این که پل کابلی جزیره مینو در آبان ماه سال ۹۰ به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: بهره‌برداری از این طرح باعث افزایش رفاه مردم منطقه

به گزارش روز چهارشنبه شبکه تحلیلی ، خبری بانک و صنعت: عبدالله کعبی"  با بیان این که منطقه جزیره مینو در گذشته از نبود یک پل ارتباطی مناسب رنج می‌کشید، افزود: بهره‌برداری از پل کابلی جزیره مینو رفاه هرچه بیشتر مردم منطقه را در پی دارد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که پل کابلی جزیره مینو تنها پل کابلی شهرستان‌های خرمشهر و آبادان است، تصریح کرد: این پروژه در آبان ماه در سال‌روز شکست حصر آبادان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان این که اعتبار اختصاص یافته به پروژه پل کابلی جزیره مینو حدود یازده میلیارد تومان است، گفت: این پل به طول ۱۵۰ متر و عرض ۱۸ متر و با ارتفاع ۱۱ متر از سطح آب در حال ساخت است.

وی ادامه داد: به منظور جلوگیری از ایجاد خلل در تردد خودروها در مسیر جزیره مینو دو مسیر دسترسی در کنار این پل احداث شده است که در زمان احداث پل کابلی این دو مسیر مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، با بیان این که بهره‌برداری از پروژه پل کابلی جزیره مینو فواید فراوانی را به همراه دارد،  تاکید کرد: با راه اندازی این پل ارتباط بین بلوار فرودگاه آبادان و جزیره مینو برقرار می‌گردد که موجب سهولت در تردد خودروها خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران