پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 703 تاریخ : 1390/04/13-00:00:00
,2,
ساختار بانک مرکزی اصلاح می‌شود

ساختار بانک مرکزی اصلاح می‌شود

اصلاح ارکان و ساختار بانک مرکزی در معاونت امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی بررسی شد.

به گزارش روز دوشنبه شبکه تحلیلی ، خبری بانک و صنعت، چهارمین جلسه کارگروه تحول بانکی با محور بررسی اصلاح قانون پولی و بانکی و همچنین اصلاح ارکان و ساختار بانک مرکزی در معاونت امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
در این جلسه طرح بانک مرکزی که از سال 84 جهت اصلاح قانون پولی و بانکی و اصلاح ارکان بانک مرکزی تهیه شده بود و تفاوتهای آن با قانون فعلی تشریح شد.
در طرح بانک مرکزی که تا کنون نهایی نیز نشده، لایحه پیش نویس اصلاح قانون پولی و بانکی شامل 4 فصل و 32 ماده می باشد در حالی که قانون فعلی شامل 8 فصل و 45 ماده است.
در پایان این جلسه اعضا توافق کردند که در جلسه هفته آینده پروژه های اصلاح نظام بانکی مورد بررسی اعضای کارگروه قرار گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران