پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 698 تاریخ : 1390/04/12-00:00:00
,16,
«دزدان دریای کارائیب» بیش از یک میلیارد دلار فروخت

«دزدان دریای کارائیب» بیش از یک میلیارد دلار فروخت

فیلم سینمایی «دزدان دریای کارائیب ۴» در سطح جهان، بیش از یک میلیارد دلار فروش کرد.

 

به گزارش روزدوشنبه شبکه تحلیلی ، خبری بانک و صنعت ،چهارمین قسمت از فیلم «دزدان دریای کارائیب» با عنوان «جزر و مد عجیب و غریب» که از ۲۰ می در برخی از کشورهای جهان به نمایش درآمده، تاکنون بیش از یک میلیارد دلار فروش کرده است .        

«جزر و مد عجیب»، پس از قسمت دوم فیلم،تحت عنوان «صندوق مرد مرده» که طی مدت زمان مشابه ای در سال ۲۰۰۶، یک میلیارد و ۶۶ میلیون دلار فروخت، پرفروشترین قسمت از فیلم «دزدان دریای کارائیب» محسوب می شود.  

رکورد این میزان فروش تاکنون تنها توسط دو فیلم، «آواتار» با ۲میلیارد و ۲۰ میلیون دلار فروش و «تایتانیک» با ۱ میلیارد و ۲۴۰ میلیون دلار فروش شکسته شده است .  

فیلم «دزدان دریای کارائیب»، سومین فیلم از کمپانی «والت دیزنی» که طی کمتر از ۱۸ ماه توانسته به فروش یک میلیارد دلار در سطح جهان برسد، فیلم تخیلی «آلیس در سرزمین عجایب» یکی دیگر از این فیلم هاست .

 

   

 

 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 286
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران