پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 646 تاریخ : 1390/04/08-00:00:00
,16,
وزیر ارشاد: ایجاد صندوق بیمه اهالی فرهنگ و هنر

وزیر ارشاد: ایجاد صندوق بیمه اهالی فرهنگ و هنر

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تاسیس صندوق بیمه فرهنگ و هنر با حمایت رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش شبکه تحلیلی ، خبری بانک و صنعت، دکتر حسینی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: این تصمیم در سومین جلسه شورای عالی سینما با حضور رئیس جمهور گرفته شد.  

وی موضوع ساخت پردیس های سینمایی را در تهران و استان ها ، از دیگر تصمیمات جلسه شورای عالی سینمای کشور برشمرد و اضافه کرد: البته این برنامه اکنون نیز در دستور کار قرار دارد و ما در حال بازسازی حدود30 سینمای کشور هستیم اما مقرر شد اعتبار خاصی برای این موضوع اختصاص یابد.  

تصمیم شورای عالی سینما برای تشکیل سازمان سینمایی ابلاغ می شود.  

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: در این جلسه همچنین مقرر شد برای رفع مشکلات مالیاتی هنرمندان و اهالی سینما و دیون معوقه آنان اقدام شود. 

وی گفت:موضوع ورود تجهیزات و امکانات از خارج کشور که گاهی در فهرست معافیت ها و تخفیف ها نیست از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مقرر شد دقیقاً مشخص شود.

آقای حسینی افزود: مقرر شد جزئیات نظام صنفی سینماگران نیز مشخص و در آینده ارایه شود.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 223
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران