پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 643 تاریخ : 1390/04/08-00:00:00
,6,
110 هزار خودروی هیبریدی ساخت تویوتا فراخوان شد

به دلیل نقص فنی تویوتا

110 هزار خودروی هیبریدی ساخت تویوتا فراخوان شد

شرکت خودروسازی تویوتای ژاپن اعلام کرد بیش از 110 هزار دستگاه خودروی هیبریدی معیوب خود را در بازارهای آمریکا، اروپا و ژاپن جمع آوری خواهد کرد.

به گزارش شبکه تحلیلی خبری بانک و صنعت ،مشکل فنی در سیستم ترانزیستورهای برق این خودروها عامل اصلی نقص فنی و جمع آوری این خودروها اعلام شده است .
تویوتا افزود بیش از 82200 دستگاه از این خودروهای هیبریدی از بازار آمریکا جمع آروی خواهد شد. داغ شدن بیش از حد ترانزیستورهای برق این خودروها موجب از کار افتادن سیستم برق آنها شده است . این مساله موجب کاهش قدرت موتور خودروهای معیوب در موارد مختلف شده است .
حدود 3 هزار دستگاه خودروی هیبریدی تویوتا نیز از بازار کانادا جمع آوری خواهد شد . تویوتا همچنین بیش از 11 هزار دستگاه خودروی هیبریدی را نیز در بازار ژاپن به همین علت جمع آوری می کند .
سخنگوی تویوتا افزود این شرکت بیش از 15 هزار دستگاه خودروی معیوب را نیز از بازارهای اروپا جمع می کند . تویوتا قصد دارد با برطرف کردن نقص فنی این خودروها در کوتاه ترین زمان ممکن این خودروها را به مالکین آنها برگرداند . ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران