پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6283 تاریخ : 1391/06/13-00:00:00
,1,
راه‌اندازی واحد بلوار پیروزی مشهد بانک اقتصادنوین

راه‌اندازی واحد بلوار پیروزی مشهد بانک اقتصادنوین

طی مراسمی با حضور معتمدین، مدیران و مقامات محلی جدیدترین واحد بانک اقتصادنوین در شهر مقدس مشهد آغاز به کار کرد.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، واحد بلوار پیروزی مشهد جدیدترین واحد این بانک است که با پیوستن به شبکه گسترده شعب بانک اقتصادنوین زمینه دسترسی به خدمات این بانک را برای هموطنان عزیز تسهیل می‌کند.
علی اکبر ریحانی سرپرست منطقه شعب استان‌های بانک اقتصادنوین در این مراسم با اشاره به اینکه 19 واحد بانکی در سرپرستی منطقه 3 استان‌ها خدمات نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران را مشتریان ارایه می‌کنند گفت: از این تعداد 9 واحد در شهر مقدس مشه دفعال است.
وی گفت: استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سمنان سایر استان‌هایی هستند که شعب منطقه 3 استان‌های بانک اقتصادنوین در آن واقع شده است.
ریحانی در ادامه با اشاره به توسعه خودپردازهای خارج از خانه بانک اقتصادنوین در شهر مقدس مشهد گفت: بانک اقتصادنوین با هدف ارایه خدمات لحظه‌ای به مشتریان نسبت به توسعه خودپردازهای خارج از خانه خود در شهر مشهد مقدس اقدام کرده است که این خدمت مورد استقبال مردم خوب این شهر و مسافرین بی‌شمار این شهر قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد خودپردازهای خارج از خانه متعلق به بانک اقتصادنوین است، گفت: پشتیبانی و پرستاری مناسب از خودپردازهای شهر مشهد موجب شده ضریب رضایت‌مندی دارندگان کارت‌های بانکی از خدمات این دستگاه‌ها افزایش یابد.
واحد بلوار پیروزی مشهد بانک اقتصادنوین از تاریخ 9 شهریور ماه 1391 آماده ارایه خدمت به اهالی و کسبه این منطقه می‌باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 274
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران