پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6277 تاریخ : 1391/06/12-00:00:00
,16,
نشست سران غیر متعهدها نشانه ی اقتدار اقتصاد ایران

دبیر اتاق تعاون ایران:

نشست سران غیر متعهدها نشانه ی اقتدار اقتصاد ایران

برگزاری خوب و مثبت نشست سران غیر متعهدها اقتدار اقتصاد ایران را علی رغم تحریم ها به جهانیان نشان داد

 داریوش پاک بین در نشستی که امروز به مناسبت هفته ی تعاون برگزار شد، گفت: با برگزاری اجلاس سران کشورهای غیر متعهد به آمریکا و اسرائیل ثابت کردیم که علی رغم تحریم ها، اقتصاد ایران همچنان پیشرفت خواهد کرد و ایران در عرصه سیاسی مقتدرانه در حرکت است.

وی ادامه داد: از نکات حاشیه ی این اجلاس شجاعت مضاعف ایران بین کشورهای جهان است که جامعه جهانی را به سمت مدیریت جدید جهانی در بحث اقتصادی و سیاسی پیش می برد.

پاک بین تصریح کرد: با توجه به مشکلات در اقتصاد کشورهای توسعه یافته، تعاون و اقتصاد تعاون می تواند با اندوخته های مردمی ریسک ضرر را به حداقل برساند و ضمن آنکه از نظر زمانی و اقتصادی بسیار سریع جایگزین خواهد شد.

وی افزود: برای تحقق اهداف بخش تعاون به خصوص بازار سرمایه باید از تمام ظرفیت های این بخش نهایت بهره وری را انجام داد.
پاک بین در خصوص اصلاح قانون تعاون افزود: اصلاح قانون تعاون در مجلس و کمیسیون های مختلف انجام شده و اولین جلسه ی آن برگزار شد و کارگروهی تشکیل شد تا با بررسی به صحن علنی مجلس برود.

وی افزود: 90 درصد مراحل سند توسعه تعاون انجام نشده و احتیاج به بازبینی دارد و امید است تا قبل از پایان پاییز بدست تعاونگران برسانیمارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران