پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6272 تاریخ : 1391/06/12-00:00:00
,2,
پرداخت 2800 میلیارد تومان تسهیلات به بخش کشاورزی

پرداخت 2800 میلیارد تومان تسهیلات به بخش کشاورزی

مدیر عامل بانک کشاورزی از پرداخت 2800 میلیارد تومان تسهیلات بانکی به زیربخش های کشاورزی در چهار ماه نخست سال جاری خبر داد.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، محمد طالبی گفت : این تسهیلات در بخش های آب و خاک، دام و طیور، پرورش زنبور عسل، جنگل و مرتع ، زراعت و باغداری ، شیلات ، صنایع دستی ، ماشین آلات و ادوات کشاورزی پرداخت شده است.
وی افزود : 640 میلیارد تومان به بخش زراعی و باغبانی و  490 میلیارد تومان به بخش دامداری و دامپروری، شیلات و صنایع وابسته داده شده است.

مدیر عامل بانک کشاورزی در باره بسته حمایتی پرورش دهندگان میگو گفت: به منظور حمایت از بدهکاران پرورش میگو، پارسال یک هزار میلیارد ریال(100 میلیارد تومان) اعتبار در دولت تصویب شد که اخیرا از طریق بانک مرکزی به بانک های عامل ابلاغ و اجرایی شده است.

وی ادامه داد: این بسته حمایتی دولت به مراکز تکثیر و پرورش میگو، تولید غذا و صنایع فرآوری صنعت میگو ارائه شده است.

طالبی تصریح کرد: پرورش دهندگان میگو به دلیل تجمیع بدهی های گذشته توان فعالیت و امکان دریافت تسهیلات جدید از بانک ها را نداشتند که باعث ایجاد مشکلاتی برای ادامه فعالیت این صنعت شده بود.

وی با بیان این که عمده بدهی پرورش دهندگان میگو به بانک کشاورزی اختصاص داشته است ، گفت: هم اکنون بخشودگی بخش قابل توجهی از جرایم پرورش دهندگان میگو در بانک کشاورزی و بانک های عامل انجام شده است و از این پس پرورش دهندگان میگو می توانند برای بازپرداخت اصل بدهی خود اقدام کنند.

مدیر عامل بانک کشاورزی تصریح کرد: به طور حتم بسته حمایتی پرورش دهندگان میگو پاسخگوی نیاز این بخش نبوده است، اما این اقدام دولت تاثیر بسزایی در افزایش تولید و توسعه صنعت میگو خواهد داشتارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران