پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6261 تاریخ : 1391/06/12-00:00:00
,2,
افزایش 40 درصدی تعداد تراکنش های بانک صادرات ایران

افزایش 40 درصدی تعداد تراکنش های بانک صادرات ایران

تعداد کل تراکنش‌های سامانه سپهر بانک صادرات ایران در پایان تیر ماه سال جاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال گذشته، 40 درصد رشد را نشان می دهد.

 

 

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، مشتریان این بانک در تیر ماه سال جاری به طورمیانگین روزانه حدود 14میلیون تراکنش‌ از طریق سیستم سپهر و در مجموع 433  میلیون تراکنش موفق مالی انجام دادند. در حالی که این رقم در مقطع زمانی مشابه در سال90، 310 میلیون تراکنش بوده که این میزان رشد نمایانگر 40 درصد افزایش تعداد تراکنش ها و حاکی از استقبال مشتریان از خدمات این بانک می‌باشد.

براساس این گزارش، بانک صادرات ایران در راستای همسویی با بانکداری نوین، جلب رضایت و تامین رفاه و آسایش مشتریان و همچنین صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ هموطنان از سال 79 نسبت به نصب و راه اندازی سیستم پردازش هوشمند رایانه‌ای (سپهر) درشعب خود اقدام نموده است.

با توجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت وامنیت بالای سیستم سپهر استقبال مردم از این سیستم زیاد بوده به طوری که تا پایان تیرماه سال 90  حدود 47 میلیون حساب الکترونیکی توسط هموطنان درشعب این بانک افتتاح شده است.

گفتنی است سیستم سپهربانک صادرات ایران، درسال گذشته به طور میانگین بیش از 12 میلیون تراکنش در روز انجام داد و همچنین 3 هزار و 793 دستگاه خودپرداز این بانک نیز در روز 2میلیون و 300هزار تراکنش مشتریان این بانک و دارندگان کارت بانک­های عضو شتاب را انجام می‌دهند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران