پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6218 تاریخ : 1391/06/02-00:00:00
,11,
ثبت نام مسکن ویژه تهران از 10 شهریور

ثبت نام مسکن ویژه تهران از 10 شهریور

معاون عمرانی استانداری تهران از ثبت نام مسکن های ویژه شهر تهران از 10 شهریور خبر داد.


محمدرضا محمودی  درباره آغاز ثبت نام مسکن های ویژه اظهار داشت: از 10 شهریور مراحل ثبت نام در مسکن های ویژه اعلام و آغاز می شود.
وی درباره تأخیر در ثبت نام مسکن های ویژه در شهر تهران بیان داشت: به دلیل ساخت مسکن در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی توسط وزارت راه و شهرسازی، ثبت نام مسکن ویژه در تهران با 10 روز تأخیر انجام می شود.
معاون عمرانی استانداری تهران ادامه داد: زمان دقیق ثبت نام مسکن های ویژه از سوی دستگاه های دولتی اعلام می شود و تا قبل از این شهروندان نسبت به ثبت نام و پرداخت وجهی اقدام نکنند.
محمودی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا مسکن های ویژه موجب افزایش مهاجرت نمی شود بیان داشت: با شرایطی که برای ثبت نام و واگذاری این مسکن ها در نظر گرفته شده این طرح موجب افزایش مهاجرت پذیری نمی شود بلکه در کاهش قیمت مسکن در شهر تهران نیز تأثیرگذار است.
محمودی با بیان اینکه مسکن های ویژه در 22 منطقه تهران ساخته می شود، گفت: 100 هزار واحد مسکن ویژه در شهر تهران ساخته می شود.
معاون عمرانی استاندار تهران اظهار داشت: سابقه سکونت 10 ساله در تهران، تأهل، بهره مند نشدن از وام های مسکن از شرایط ثبت نام در این مسکن های ویژه است و فرزندان شاهد و ایثارگر نیز در اولویت قرار دارند ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران