پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6204 تاریخ : 1391/06/01-00:00:00
,2,
استفاده از ظرفیت های بلا استفاده تنها راه پیشرفت و آبادانی کشور است

رییس هیات مدیره بانک صادرات ایران:

استفاده از ظرفیت های بلا استفاده تنها راه پیشرفت و آبادانی کشور است

عرفانی رئیس هیأت مدیره بانک صادرات ایران در راستای تعامل و ارتباط بیشتر با فعالان اقتصادی و تولیدی با مدیران شرکت ذوب آهن اصفهان دیدار کرد.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، عرفانی در این دیدار طی سخنانی گفت: سیاست اصلی بانک صادرات ایران بر حمایت از تولیدات داخلی و همکاری و تعامل با فعالان اقتصادی استوار است. 

 وی در ادامه خاطر نشان ساخت:‌ ذوب آهن در اقتصاد کشور از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و ما نیز بر اساس وظیفه و رسالتی که داریم  کمک به این مجموعه را برخود فرض می دانیم.

رییس هیات مدیره این بانک تصریح کرد: حمایت از تولیدات داخلی و استفاده از ظرفیت های بلااستفاده تنها راه پیشرفت و آبادانی کشور بوده و این امر وظیفه همگانی است.

وی در پایان با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال « تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» اظهار داشت: اعتقاد داریم باید از کار و سرمایه ایرانی حمایت شود و بر همین اساس در تلاش هستیم تا با همکاری و ارتباط نزدیک با فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان گام موثری در جهت اهداف کلان کشور برداریم.

دکتر براتی مدیرعامل ذوب آهن نیز  طی سخنانی گفت: بانک‌ها به عنوان قلب تپنده اقتصادند و بدون حمایت و پشتیبانی  سیستم بانکی هیچ واحد تولیدی نمی تواند به فعالیت خود ادامه دهد.

 وی در رابطه با تعامل با بانک صادرات ایران اظهار داشت : از دیرباز تعامل تنگاتنگی با این بانک داشته ایم، که ادامه این روند می تواند ما را در تولید بیشتر و در نهایت افزایش سطح تولید ملی کمک کند .

شایان ذکر است سیاست اصلی بانک صادرات ایران در سال جاری حمایت از تولیدات داخلی بوده که در این راستا مدیران عالی این بانک بازدید های دوره ای  از بخش های مختلف تولیدی را در دستور کار خود قرار داده اند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 241
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران