پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6200 تاریخ : 1391/05/31-00:00:00
,16,
تعیین راهبردهای صنعتی، معدنی و تجاری در سطح استانی

تعیین راهبردهای صنعتی، معدنی و تجاری در سطح استانی

معاون وزیر صنعت در امور کسب و کار گفت:‌ به منظور ساماندهی امور تولید تعیین راهبردهای صنعتی و معدنی و تجاری در دستور کار وزارتخانه قرار گرفته است.

 مسعود موحدی با بیان این مطلب افزود: برای رونق تولید راهکارهای متعددی در وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت مطرح شده که اجرای آن بهبود محیط کسب و کار را به دنبال خواهد داشت  .

وی ادامه داد: در همین راستا تعیین راهبردهای صنعتی و معدنی و تجاری در حوزه های مختلف کسب و کار و در سطح استانی در دستور کار وزارتخانه قرار دارد.

موحدی تصریح کرد: همچنین در مسیر بهبود رونق تولید ملی باید ارتقای فرهنگ عمومی جامعه در خصوص استفاده حداکثری از تولیدات داخلی و ارتقای فرهنگ حقوق مصرف کننده در عرصه های تولیدی مورد توجه قرار گیردارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران