پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 62 تاریخ : 1390/03/06-00:00:00
,1,
قیمت تخم مرغ ، شکست!!

گرما زیاد شد،

قیمت تخم مرغ ، شکست!!

رئیس اتحادیه مرغداران میهن با اشاره به کاهش 30 تومانی قیمت تخم مرغ طی روزهای اخیر، اعلام کرد: قیمت این محصول در بازار به ثبات رسیده است.

 به گزارش روز جمعه شبکه خبری بانک و صنعت ، هدایت اصغری در خصوص نوسانات نرخ تخم مرغ در بازار گفت: قیمت تخم مرغ در بازار حدودا به ثبات رسیده است. بر این اساس نرخ این محصول طی روزهای اخیر حدود 30 تومان کاهش یافته و پیش بینی می شود در روزهای آینده نیز باز هم روند کاهشی داشته باشد.
وی اعلام کرد: هم اکنون تخم مرغ در بازار بین 2150 تا 2250 تومان است که احتمالا تا پایان خرداد ماه دچار نوسان خاصی نشده و تقریبا به ثبات برسد.

پیش از این حدود اواسط فروردین ماه گفتیم که قیمت تخم مرغ ارزان نمی شود مگر آنکه هوا گرم شود و مردم کمتر این کالا را مصرف کنند به این معنا که تناسب بین عرضه و تقاضا به سمت مصرف کمتر و عرضه مناسب جلو برود.!

/110ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران