پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6188 تاریخ : 1391/05/31-00:00:00
,17,
اجرای طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی

اجرای طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی

مجلس شورای اسلامی در راستای نظارت بر فعالیت های اقتصادی کشور طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی را در دستور کار خود قرار داده است.

 غلامحسین طاهری کارشناس اقتصادی با بیان این مطلب که یکی از دغدغه های مجلس نظارت دقیق و جدی بر فعالیت های اقتصادی کشور است گفت:‌ طرح تحقیق و تفحص بانک مرکزی از اقداماتی است که با هدف بالا بردن توان اقتصادی کشور در دستور کار مجلس قرار گرفته است.

وی در ادامه رفع مشکلات اقتصادی را از علل اجرای این طرح عنوان کرد و افزود: این اقدام مجلس می تواند به رشد و شکوفایی اقتصادی کشور کمک کند.

طاهری خاطرنشان کرد: اجرای طرح هایی این چنینی با هدف نظارت بر کار دستگاه های اقتصادی کشور همواره از اهمیت والایی برخوردار است و با این وجود امیدها به منظور برپایی اقتصادی پویا و کارآمد در کشور افزایش می یابدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران