پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6183 تاریخ : 1391/05/31-00:00:00
,2,
هر روز اخبار مهم بانکی و صادراتی را در سایت بانک توسعه صادرات دنبال کنید

هر روز اخبار مهم بانکی و صادراتی را در سایت بانک توسعه صادرات دنبال کنید

اخبار مهم اقتصادی و بانکی سایت‌های خبری و روزنامه‌های اقتصادی و کثیرالانتشار کشور را هر روز در سایت بانک توسعه صادرات ایران دنبال کنید.

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و بین‌الملل بانک توسعه صادرات ایران، به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر خدمت جدید بریده جراید الکترونیک با عنوان "از دریچه رسانه‌ها" را از طریق وب سایت بانک در دسترس کاربران این سایت قرار داد. این خدمت جدید به صورت نسخه فلاش (Flash) و نسخه متنی (HTML) روزانه اخبار مرتبط با بانک توسعه صادرات ایران، اخبار بانک مرکزی و سایر بانکها، اخبار و مقالات مهم اقتصادی و تجارت خارجی(صادرات و واردات) را به صورت الکترونیک جمع آوری کرده و در قالب یک نشریه الکترونیک منتشر می‌کند.

در این بریده جراید الکترونیک، نیم‌تای صفحه اول برخی از روزنامه‌های کثیرالانتشار و اقتصادی نیز قابل مشاهده و ذخیره‌سازی است.

لینک ورود به صفحه "از دریچه رسانه‌ها" در صفحه اول سایت بانک توسعه صادرات قابل دسترس بوده و مستقیما نیز از طریق این نشانی  مشاهده نشریه مذکور و آرشیو آن امکانپذیر است.

 

http://www.edbi.ir/PortalData/Subsystems/News/uploads/Image/edbi/rasaneh(1).jpgارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران