پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6163 تاریخ : 1391/05/26-00:00:00
,18,
المپیک تاثیر منفی بر اقتصاد انگلیس داشته است

المپیک تاثیر منفی بر اقتصاد انگلیس داشته است

نظرسنجی ها از فعالان اقتصادی در لندن نشان می دهد بازیهای المپیک تاثیر منفی بر اقتصاد انگلیس داشته است.

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از شبکه تلویزیونی سی سی تی وی،  میزبانی بازیهای المپیک برای انگلیس پانزده میلیارد دلار هزینه داشت. این در حالی است که بسیاری از مسئولان انگلیس بویژه شهر لندن امیدوار بودند این بازیها رونق بیشتری در اقتصاد انگلیس و شهر لندن ایجاد کند اما در زمان برگزاری بازیها به جز پارک المپیک، بسیاری از بخشهای لندن نسبتا خلوت بود و مراکز خرید و گردشگری مشتری زیادی نداشت. بر خلاف انتظار بسیاری از رستورانها و هتلها درآمدشان در این فصل از سال که فصل سفر و گردشگری است، کمتر از سالهای قبل بود.

نظر سنجی از اعضای انجمن گردشگری و تجارت انگلیس نشان داد که بازیهای المپیک بر کل اقتصاد انگلیس تاثیر منفی داشته است. هم اکنون انگلیس دچار رکود اقتصادی شدیدی است و به همین علت مقامات انگلیس بویژه شهردار لندن اصرار دارند که این بازیها در آینده به رونق اقتصاد انگلیس کمک خواهد کرد.

برنارد دانگیو از انجمن جاذبه های گردشگری انگلیس گفت اصولا کسانی که برای بازیهای المپیک به لندن آمده بودند کمتر از جاذبه های گردشگری لندن از جمله موزه ها دیدن می کردندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران