پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6162 تاریخ : 1391/05/26-00:00:00
,2,
قلم شهید صارمی به رئیس هیأت مدیره بانک صادرات ایران اهدا شد

قلم شهید صارمی به رئیس هیأت مدیره بانک صادرات ایران اهدا شد

بانک صادرات ایران در استانه شصتمین سالگرد تاسیس، طی مراسمی با حضور جمع کثیری از خبرنگاران واصحاب رسانه از همسر و فرزند شهید صارمی تجلیل به عمل آورد .

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در مراسمی با حضور عرفانی رئیس هیأت مدیره این بانک و جمع کثیری از خبرنگاران و اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت روز خبرنگار از خانواده شهید محمود صارمی تجلیل شد .

عرفانی در این مراسم در سخنانی با اشاره به اهمیت و جایگاه خبرنگاران افزود: در طول سال گذشته این بانک فراز و نشیب های خاصی را پشت سر گذاشت که در این اثنا زحمات شما قشر خبرنگار به واسطه وظیفه اطلاع رسانی به موقع و کمک در جهت تقویت اعتماد عمومی جامعه قابل تقدیر و سپاس است.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه، این بانک با وجود همه فراز و فرودها توانست در مجمع عمومی سالیانه خود در پایان تیرماه برگ زرین دیگری در کارنامه شصت ساله اش ثبت کند.

در مراسم دیدار با خبرنگاران و اصحاب رسانه ها صفری، رئیس اداره کل روابط عمومی نیز ضمن خیر مقدم به آنها و پر اهمیت شمردن جایگاهشان، به تجلیل از مقام والای خبرنگار شهید محمود صارمی که خانواده ایشان در جمع حضور داشتند، پرداخت .

در پایان این مراسم فرزند شهید صارمی خبرنگار شهید، به صورت نمادین قلم آن شهید سرافراز را به رئیس هیأت مدیره این بانک اهدا کرد .

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران