پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6153 تاریخ : 1391/05/25-00:00:00
,1,
کارکنان و مشتریان بانک سامان، همراه مردم آذربایجان شرقی

کارکنان و مشتریان بانک سامان، همراه مردم آذربایجان شرقی

در پی بروز حادثه ناگوار زلزله در استان آذربایجان شرقی ستاد جمع آوری کمک‌های مردمی در بانک سامان تشکیل شد.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سامان، در این ستاد که با حضور و همکاری اعضا هیات مدیره، مسئول نظارت بر امور خیریه و مدیریت امور بازاریابی و توسعه مشتریان تشکیل شد برنامه ریزی‌های لازم برای حمایت از هموطنان زلزله زده آذربایجان انجام شد .

این گزارش حاکی است ساعاتی پس از وقوع زلزله نماینده بانک سامان از مناطق زلزله زده بازدید کرد و پس از ارسال گزارش به ستاد مرکزی در تهران اقدامات لازم آغاز شد.

 این ستاد با تعیین شماره حساب و انتشار اطلاعیه‌ای داخلی از کارکنان و مشتریان خود دعوت کرد تا کمک های نقدی خود را برای ارسال هر چه سریعتر به مناطق زلزله زده به حساب مذکور واریز کنند.

در همین راستا در پی مذاکرات انجام شده از سوی نماینده این ستاد با سازمان های امداد رسان مقرر شد تا کمک‌های ارسالی بانک سامان در قالب تامین نیازهای اولیه و ضروری و همچنین حمایت های مربوط به ساخت و ساز مکان‌های عمومی مانند مدارس و درمانگاه هزینه شود.

 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران