پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6096 تاریخ : 1391/05/21-00:00:00
,17,
سوداگری در بازار خانه ها را خالی کرد

مدیر کل مسکن استان تهران:

سوداگری در بازار خانه ها را خالی کرد

تقی رضایی گفت: مسکن نیز به عنوان یک کالای سرمایه ای در کشور با سوداگری برخی از افراد روبه رو شده است که باید با تدبیرهای خاص جلوی آن را گرفت.

 مدیر کل مسکن استان تهران با بیان اینکه آمارهای مرکز آمار در خصوص وجود واحدهای خالی در تهران درست است گفت: در هر صورت مرکز آمار نیز مانند سایر بخش های احتمال درصدی از خطا در آن نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: تمامی برنامه ریزی مسئولان و سیاست گذاران کشور بر اساس آمار ها ی مرکز آمار انجام می شود.

 مدیر کل مسکن استان تهران در ادامه اظهار داشت: بنابراین آمارهای اعلام از سوی مرکز آمارهای در خصوص وجود خانه های خالی در تهران  قطعا درست وممکن است، تنها درصد کمی خطا وجود داشته باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: این میزان آمار در خصوص خانه های خالی نشان دهنده این است دولت در بحث عرضه مسکن موفق عمل کرده است.

مدیر کل مسکن استان تهران با اشاره به اینکه وجود واحدهای خالی در تهران نشان از وجود  سوداگری دربخش مسکن  است گفت: مسکن نیز به عنوان یک کالای سرمایه ای در کشور با سوداگری برخی از افراد روبه رو شده که باید با تدبیرهای خاص مانع از فعالیت سوداگران شد.

در این راستا وزیر راه و شهرسازی  در خصوص احتکار مسکن نیزمعتقد است که باید با سیاست گذارهای مناسب مانع از سوداگری و احتکار مسکن شدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 249
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران