پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6093 تاریخ : 1391/05/21-00:00:00
,1,
دیدار مدیران بانک اقتصادنوین از موسسه مهر طاها در ایام لیالی قدر

دیدار مدیران بانک اقتصادنوین از موسسه مهر طاها در ایام لیالی قدر

همزمان با ایام پر فیض لیالی قدر، مدیرعامل، معاونین و مدیران بانک اقتصادنوین با حضور در موسسه خیریه مهر طاها با مدیران و اعضای این مرکز دیدار و گفت‌وگو کردند.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی  بانک اقتصادنوین، دکتر محمد‌هاشم بت‌شکن در این دیدار با اشاره به اهمیت توجه بنگاه‌های اقتصادی به عرصه‌های اجتماعی گفت:
ایفای مسولیت‌های اجتماعی توسط موسسات اقتصادی از اقدامات ارزشمندی است که لازم است بیش از پیش در جامعه مورد توجه قرار بگیرد.
وی اظهار داشت: بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران و یک عضو نظام بانک کشور در 11 سال فعالیت خود تلاش کرده نقش موثری در عرصه مسئولیت اجتماعی جامعه ایفا کند.
علی اکبر حدادزادگان معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی بانک اقتصادنوین نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت توجه به مسئولیت‌های اجتماعی گفت: بانک اقتصادنوین تلاش کرده علاوه بر تلاش در عرصه اقتصادی، در عرصه اجتماعی نیز نقش موثری ایفا کند که ساخت چهار مدرسه در مناطق محروم کشور از جمله سیستان و بلوچستان، بوشهر و خوزستان از آن جمله است.
لازم به ذکر است هزینه افطار کارکنان بانک در سال جاری طبق روال سنوات گذشته به تعدادی از موسسات خیریه اهدا شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 226
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران