پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6083 تاریخ : 1391/05/18-00:00:00
,1,
نتایج بررسی مصارف ارزی بانک ها منتشر می شود

نتایج بررسی مصارف ارزی بانک ها منتشر می شود

نتایج بررسی بانک مرکزی از مصارف ارزی بانکها به زودی منتشر می شود و اسامی متخلفین اعلام می شود.

 
به گزارش بانک و صنعت، ابراهیم درویشی معاون نظارتی بانک مرکزی  با بیان جزئیاتی از بررسی بانک مرکزی از مصارف ارزی بانک ها گفت: مواردی داریم که بانک ها تخلف کرده اند و اسامی آنها منتشر و با آنها به این صورت برخورد می شود که یا باید جریمه این کار خود را پرداخت کنند یا این که ارز را پس دهند.
درویشی در مورد بررسی بانک مرکزی از مصارف ارزی بانک ها عنوان کرد: نتایج این بررسی ها تا پایان هفته منتشر خواهد شد و کل آن انحراف ها از بانک ها خارج می شود. اگر موردی را به ما معرفی کنند یا دستورالعملی را به ما ابلاغ کنند ما آن را پیگیری خواهیم کرد.
وی ادامه داد: نزدیک دو ماه است که 80 نفر را فرستادیم تا ارزی را که بانک ها سال گذشته دریافت کردند کنترل کنند و فکر می کنم تا آخر این هفته گزارشی منتشر شود و هر بانکی که تخلف داشته باشد را خواهیم خواست تا در این مورد توضیحاتی بدهد.
معاون نظارتی بانک مرکزی متذکر شد: بانک متخلف یا باید جریمه این کار خود را بدهد یا این که ارز را پس دهد.
درویشی در ادامه با بیان این که گزارش ها در حال نهایی شدن است، در پاسخ به این سؤال که آیا تخلف بانکی احراز شده است؟ توضیح داد: مواردی داریم که تخلف بوده است ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران