پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 605 تاریخ : 1390/04/06-00:00:00
,6,
مذاکره کره‌ای‌ها با سوئد بر سر شرکت فروخته شده به ایران

رویترز خبر داد:

مذاکره کره‌ای‌ها با سوئد بر سر شرکت فروخته شده به ایران

الکترو لوکس سوئد با هدف خرید شرکت دوو الکترونیک کره جنوبی که پیش تر به ایران فروخته شده است با سهامداران این شرکت وارد مذاکره شد.

 به گزارش روز دوشنبه شبکه تحلیلی ،خبری بانک و صنعت، رویترز به نقل از یک مقام آگاه اعلام کرد شرکت الکترو لوکس سوئد مذاکرات خود برای خریداری سهام شرکت دوو الکترونیک کره جنوبی را با سهامداران عمده این شرکت آغاز کرده است .
در عین حال این مقام آگاه تصریح کرد سهامداران عمده شرکت دوو الکترونیک کره جنوبی ممکن است در خصوص آغاز مذاکرات با این شرکت سوئدی تجدید نظر کنند چرا که شرکت الکترولوکس سوئد شرایطی را به قرارداد مربوط به خریداری سهام دوو الکترونیک اضافه کرده است .
این مقام آگاه اشاره ای به بندهای افزوده شده از سوی شرکت سوئدی به مفاد این قرارداد نکرده است . در حالی سهامداران دوو الکترونیک با این شرکت سوئدی وارد مذاکره شده اند که پیش تر طی قراردادی 513 میلیون دلاری شرکت تحت مالکیت خود را به گروه صنعتی انتخاب ایران فروخته اند.
بر اساس گزارش ها گروه انتخاب خواستار کاهش 60 میلیون دلاری مبلغ این قرارداد شده است که با آن مخالفت شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران