پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6040 تاریخ : 1391/05/15-00:00:00
,1,
خروج 5 مدیر بانکی ایران از فهرست تحریم اتحادیه‌ اروپا

خروج 5 مدیر بانکی ایران از فهرست تحریم اتحادیه‌ اروپا

اتحادیه اروپا در نامه‌هایی جداگانه به 5 نفر از مدیران بانکی ایران اطلاع داده که از 12 مرداد اسامی آنها از فهرست تحریم خارج شده است.

به گزارش بانک و صنعت، اتحادیه اروپا در نامه‌هایی جداگانه به 5 نفر از مقامات بانکی که پیش از این در فهرست تحریم قرار گرفته بودند اطلاع داده از تاریخ 5 شنبه 12 مرداد سال جاری اسامی آنها از فهرست تحریم خارج شده است.

این نامه‌ها به مدیران بانکی از جمله آقایان عبدالناصر همتی(بانک سینا)، علی دیواندری (بانک ملت)، احد عزیزی (بانک ملی لندن)، محمدرضا مسگریان و سعید زوار (بانک ملی لندن) ارسال شده است.

وکیل یکی از این مدیران اعلام کرده که در پی شکایت نامبردگان به دادگاه اتحادیه اروپا در لوکزامبرگ و ارائه اسناد مستدل قوی در رد اقدام اتحادیه اروپا و در آستانه برگزاری جلسه دادگاه برای رسیدیگی به شکایت این افراد، شورای اتحادیه اروپا در یک اقدام پیشگیرانه این تصمیم را اتخاذ کرده است.

این تصمیم اتحادیه اروپا در روزنامه رسمی شماره 55 اتحادیه اروپا مورخ 3 اوت 2012 رسماً منتشر شده است. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران