پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6026 تاریخ : 1391/05/14-00:00:00
,2,
500 هزار میلیارد ریال مطالبات معوق بانک‌ها

مدیر عامل بانک ملی اعلام کرد:

500 هزار میلیارد ریال مطالبات معوق بانک‌ها

مدیر عامل بانک ملی ایران میزان مطالبات معوق بانک‌ها را 500 هزار میلیارد ریال عنوان کرد.

 

 

به گزارش بانک و صنعت،  فرشاد حیدری با اشاره به رشد مطالبات معوق شبکه بانکی کشور گفت: این میزان به بیش از 500 هزار میلیارد ریال رسیده که معنای آن، این است که گردش پول در شبکه بانکی با اختلال روبرو است و در نهایت مطالبات معوق به اقتصاد ملی لطمه خواهد زد.

 

 

به زعم وی، کندی سرعت گردش پول در شبکه بانکی می‌تواند یکی از دلایل افزایش سطح قمیت‌ها در جامعه باشد و برای همین رونق و سرعت گردش پول در بانک‌ها می‌تواند به کاهش قیمت‌ها منجر شود.

 

 

حیدری در ادامه با اشاره به افزایش سهم بانک ملی در بازار بانکی افزود: از سوی دیگر به اصلاح ساختار مدیریتی نیز دست زده‌ایم. بانک ملی به جلوگیری از معاملات صوری توجه جدی داشته است.

 

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از مردم معتقد هستند اکنون بانک‌ها تنها تسهیلات کلان اعطا می‌کنند که در بانک ملی به پرداخت تسهیلات خرد توجه جدی شده و به شعب بانک ملی اعلام شده که اولویت را به تامین نیاز آحاد مردم بدهند ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 217
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران