پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6023 تاریخ : 1391/05/14-00:00:00
,5,
آتش‌سوزی در بزرگترین مجتمع پتروشیمی ایران

آتش‌سوزی در بزرگترین مجتمع پتروشیمی ایران

یکی از واحدهای فرآیندی مجتمع پتروشیمی بندر امام به دلیل آنچه که مشکلات فنی گزارش شده است، آتش گرفت.

 این آتش سوزی در یکی از واحدهای فرآیندی مجتمع پتروشیمی بندر امام به عنوان یکی از بزرگترین مجتمع پتروشیمی ایران امروز جمعه اتفاق افتاد که متاسفانه منجر به خسارات مالی و جانی شده است.

قدرت الله نصیری از مسئولان شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران  با تائید اتش سوزی در یکی از واحدهای فرآیندی مجتمع پتروشیمی بندر امام، گفت: کمیته بحران در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی (بندر ماهشهر) برای بررسی دلایل این اتفاق تشکیل شده است.

وی افزود: به زودی جزئیات بیشتری از دلایل این آتش سوزی و خسارات مالی و جانی آن اعلام خواهد شد. گزارش مهرحاکی از آن است که در حال حاضر نیروهای امدادی و آتش نشانی در محل این حادثه حضور دارند.

پتروشیمی بندرامام یکی از مجتمع‌های پتروشیمی واقع در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی است. محصولات تولیدی این مجتمع شامل اتان، پروپان، بوتان، پنتان، اتیلن، بنزین پیرولیز، نفت کوره، بنزن، زایلن‌ها، رافینت، آروماتیک‌های سنگین و پارازایلین است و با داشتن ظرفیت بالای تولید، نخستین تولیدکننده محصولات پتروشیمی ایران است. 

این مجتمع دارای 3 شرکت تولیدی فرآورش بندرامام، کیمیا بندرامام و بسپاران بندرامام است که در این میان فرآورش موفق شد سال گذشته نزدیک به 4 میلیون تن محصول تولید کند.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 248
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران