پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6010 تاریخ : 1391/05/12-00:00:00
,16,
تحقیق و تفحص از دانشگاه پیام نور کلید خورد

تحقیق و تفحص از دانشگاه پیام نور کلید خورد

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی از کلید خوردن تحقیق و تفحص از دانشگاه پیام نور در مجلس خبر داد.

کاتب خبر داد:

غلامرضا کاتب  در جمع خبرنگاران گفت: ‌۳۰ نفر از نمایندگان مجلس از عملکرد دانشگاه پیام‌نور در ۱۳ بند تقاضای تحقیق و تفحصی را به هیئت رئیسه مجلس ارائه داده‌اند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی افزود:‌ در این تحقیق و تفحص مباحثی که در دانشگاه پیام نور کشور وجود دارد، مثل جذب اعضای هیئت علمی که خارج از ضوابط انجام می‌شود، بررسی قراردادها و مناقصات عمرانی، پرداخت‌ پاداش‌های بی‌رویه و همچنین راه‌اندازی واحدهای پیام‌نور مورد بررسی قرار می‌گیرد.
کاتب ادامه داد: توسعه بی‌رویه رشته‌های غیرمتناسب با اهداف دانشگاه، برخوردهای غیراسلامی و غیراخلاقی با دانشجویان و اساتید از جمله سایر محورهای این تحقیق و تفحص است.
وی تصریح کرد: بر اساس پیگیری‌هایی که نمایندگان داشتند، ۳۰ نفر از نمایندگان این تقاضا را به هیئت رئیسه ارائه دادند و هیئت رئیسه آن را اعلام وصول کرد و در هفته‌های آینده در کمیسیون مربوطه به بحث گذاشته می‌شود.
نماینده مردم گرمسار در مجلس در پاسخ به سؤالی  در خصوص عزل فرماندار گرمسار نیز گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که بعد از انتخابات باید پرونده آن را دفن کنیم؛ متاسفانه در شهرستان گرمسار همچنان مباحث انتخاباتی پر رنگ است و دخالت‌های بی‌رویه همچنان وجود دارد به طوری که فرماندار شهرستان گرمسار دیشب بدون هیچ دلیلی با حمایت جریان انحرافی عزل شد.
وی اضافه کرد: این فرماندار توسط خود وزارت کشور نصب شده بود و به جهت برگزاری انتخابات سالم این فرماندار به کربلا اعزام شد.
کاتب گفت: وقتی وزارت کشور چنین فرمانداری را عزل می‌کند، نمی‌دانم که نشانگر چه موضوعی است؛ نمی‌دانم جریان انحرافی تا کجا می‌خواهد حرکت خود را ادامه دهد و تا چه زمانی قصد دامن زدن به مسائل انتخاباتی را دارد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اضافه کرد: خود استاندار سمنان از جمله استانداران ناکار‌آمد است چراکه وی فردی بازنشسته است و چندین سال هم از بازنشستگی وی می‌گذرد و مریض هم هست و حدود ۱۵ روز هم سر کار حاضر نمی‌شود ولی چون تابع محض جریان انحرافی است، همچنان بر سر کار است
 


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران