پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 601 تاریخ : 1390/04/06-00:00:00
,15,
افزایش تبلیغات ،بیش از یکصد میلیون دلار

گذری در وب و اینترنت؛

افزایش تبلیغات ،بیش از یکصد میلیون دلار

توئیتر قصد دارد خدمات و درآمدهای تبلیغاتی خود را افزایش دهد. سایت میکروبلاگینگ توئیتر با اعمال تغییراتی در

به گزارش شبکه تحلیلی ،خبری بانک و صنعت ،گر چه این اقدام به سود توئیتر است، اما نحوه اعمال آن باعث نارضایتی شدید کاربران شده است. مشکل از آنجا آغاز شده که توییتر قصد دارد حتی در بخش نمایش زنده پیام های کاربران هم پیام ها و آگهی های تبلیغاتی نمایش دهد و این مساله به مذاق کاربران این سایت خوش نیامده است.
توییتر تا چندی قبل هیچ تبلیغاتی را نمایش نمی داد و حال مدعی است به علت بالا رفتن هزینه ها و همین طور جلوگیری از کاهش ثبات و کارآیی سایت چاره ای ندارد جز اینکه حجم زیادی از تبلیغات را بپذیرد.
مدیران توئیتر امیدوارند امسال بیش از 100 میلیون دلار درآمد به جیب بزنند که بخش عمده ای از این درآمد حاصل پذیرش تبلیغات خواهد بود. در حالی که گوگل در زمینه ارائه خدمات تبلیغات آنلاین از همه رقبایش پیش است، فیس بوک در سال های اخیر با کسب بیش از 3.5 میلیارد دلار درآمد از تبلیغات پیشتاز بوده است. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران