پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6008 تاریخ : 1391/05/12-00:00:00
,1,
تسویه حساب ارزی با بانک ها آغاز نشد!

با وجود اتمام زمان اجرا،

تسویه حساب ارزی با بانک ها آغاز نشد!

براساس اعلام مدیر عامل بانک ملی، رییس کل بانک مرکزی در نشست اوایل تیر ماه امسال با مدیران عامل بانک‌ها وعده داده بود که عملیات تسویه حساب ارزی با بانک‌ها تا پایان تیر ماه امسال ا

هرچند از پایان زمانی که رییس کل بانک مرکزی وعده داده بود با بانک‌ها تسویه حساب ارزی می‌کند چند روزی می‌گذرد و عملیات انجام تسویه حساب نیز آغاز شده اما هنوز از اعلام نتایج این بررسی خبری نیست.

 

 

 

 

 

این موضوع مورد تایید ولی‌الله سیف، مدیر عامل بانک کارآفرین نیز بوده اما با وجود گذشت بیش از 10 روز از اتمام آن مدت موعود هنوز از انتشار جزییات این تسویه حساب خبری نیست.

 

 

این در حالی است که طبق آنچه مقامات بانکی پیش از این ابراز کرده‌ بودند تسویه حساب ارزی بانک مرکزی با بانک‌ها آغاز شده است.

 

 

پیگیری‌ها حاکی از این است که این پروسه آغاز شده و پشت سر هم بانک‌ها در جلساتی با بانک مرکزی کار تسویه حساب را انجام خواهند داد.

 

کوثری، مدیر امور بین‌الملل بانک مسکن با تایید اینکه کارهای بررسی و تسویه حساب در حال انجام است به ایسنا گفته بود: این اقدامات انجام شده و اکنون کارهای اداری این کار در حال انجام است و تسویه حساب انجام خواهد شد. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران