پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6004 تاریخ : 1391/05/11-00:00:00
,2,
 15 میلیون تسهیلات به بخش کشاورزی پرداخت شد

مدیر عامل بانک توسعه تعاون،

15 میلیون تسهیلات به بخش کشاورزی پرداخت شد

بخش کشاورزی یکی از اولویت های ارایه تسهیلات بانک توسعه تعاون است که میانگین پرداخت تسهیلات به این بخش 15میلیون تومان است

 به گزارش بانک و صنعت، ماشاءلله عظیمی گفت: صنعت و کشاورزی از اولویت ارایه  تسهیلات  بانک توسعه تعاون هستند  و میانگین پرداخت تسهیلات در بخش کشاورزی 15 میلیون تومان و در بخش صنعت نزدیک به 30 میلیون تومان است.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون تصریح کرد  بانک توسعه تعاون  در سال گذشته 753 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده این در حالی است که رقم مذکور در سال 89 نزدیک به 400 میلیارد تومان بوده است.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون با بیان اینکه 68 میلیارد تومان در سه ماه اول سال 90 پرداخت شده تصریح کرد: در سه ماهه سال جاری نیز 163 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که نشان از رویکرد بانک برای حمایت از تعاونی‌ها دارد و امیدواریم بتوانیم روند را ادامه دهیم.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون با اشاره به فعالیت تعاونی‌ها در سراسر کشور، تصریح کرد: تعاونیهای مصرف در کشور بیش از 7 هزار فروشگاه دارند که در صدد هستیم این فروشگاه‌ها به صورت شبکه شده و از خدمات الکترونیک استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: ارائه خدمات الکترونیک به تعاونی‌های یکی از رویکردهای بانک است که براساس اولویت انجام خواهد شد./ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران