پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5990 تاریخ : 1391/05/10-00:00:00
,14,
 هشدار به مسافران خارج از کشور

هشدار به مسافران خارج از کشور

با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و آغاز سفرهای بین شهری و خارجی بهتر است مسافران با آگاهی بیشتر نسبت به فراهم کردن مقدمات سفر خود اقدام کنند.

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه سامان، علی ضیایی،مدیرعامل بیمه سامان با بیان این مطلب به خبرنگار ما افزود: همان گونه که سفر می تواند خاطره ای خوش را برای خانواده ها به همراه داشته باشد، با مخاطرات زیادی نیز همراه است.

وی هزینه های درمانی، فوریت های پزشکی و دندانپزشکی،تاخیر در حرکت هواپیماها، گم شدن چمدان ها را از جمله مواردی دانست که مسافران ایرانی در سفرهای بین المللی با آن مواجه می شوند .

ضیایی تصریح کرد: متاسفانه تعدادی از هم میهنان عزیز در طول سفرهای خارجی با حوادث متعددی مواجه میشوند که می تواند ضررهای مالی و خسارتهای بدنی به همراه داشته باشد. لیکن برخورداری از خدمات امدادرسانی یک شرکت بیمه می تواند نه تنها از زیانهای مذکور به میزان قابل توجهی بکاهد بلکه از بروز خاطرات ناخوشایند نیز جلوگیری می نماید.

ضیایی راه حل برخورداری از آرامش واقعی در طول مدت سفر را برخورداری از بیمه های مسافرتی دانست و اضافه کرد، بیمه نامه های مسافرتی نه تنها هزینه های درمانی و پزشکی را پوشش می دهند بلکه به خدمات ویژه ای مانند مشاوره حقوقی در کشورهای خارجی، کمک برای پیدا کردن بار مسافری مفقوده و مدارک مسروقه و اطلاع رسانی در خصوص کنسولگری ها و سفارتخانه های جمهوری اسلامی در سایر کشورها به عنوان بخشهای مفید این محصول بیمه ای اشاره کرد.  

مدیر عامل بیمه سامان اشاره کرد، بیمه سامان برای ایجاد آرامش در زندگی هموطنان عزیز همواره تلاش دارد تا کلیه مخاطرات متوجه افراد جامعه را شناسایی کرده و برای آن راه حلی بیندیشد. در این راستا بیمه مسافرتی سامان برای پوشش کامل خطرات و خساراتی که مسافران ایرانی را متأثر می کند طراحی شده و با شرایط مطلوب ارائه می شود.

بیمه مسافرتی سامان هزینه های درمانی، فوریت های پزشکی و دندانپزشکی، تاخیر در حرکت هواپیماها و گم شدن چمدان ها را پوشش می دهد و همچنین در زمان مفقود شدن بار، یا سرقت مدارک  و یا در صورت نیاز به مشاوره حقوقی، به مسافران ایرانی امداد رسانی می نماید.    ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 239
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران