پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5955 تاریخ : 1391/05/06-00:00:00
,2,
پرداخت وجه نقد سکه های پیش فروش اجرایی شد

بانک ملی:

پرداخت وجه نقد سکه های پیش فروش اجرایی شد

بانک ملی ایران اعلام کرد: روش پرداخت وجه نقد در سررسید تحویل سکه ها معادل ارزش مسکوک پیش خرید شده ، اجرایی شده است.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی  بانک ملی ایران، ،بانک ملی ایران اعلام کرد روش پرداخت وجه نقد در سررسید تحویل سکه ها معادل ارزش مسکوک پیش خرید شده ، اجرایی شده است.

بانک ملی ایران افزوده است : نرخ پرداخت وجه نقد روزانه از سوی بانک مرکزی اعلام می شود و مشتریان می توانند از این امکان در شعب بانک ملی استفاده کنند.

همچنین در کنار این روش، مشتریان می توانند از روش جایگزین تحویل اوراق گواهی سپرده با نرخ سود علی الحساب 20 درصد استفاده کنند.

بنابر این گزارش ، واگذاری مرحله سوم سکه های پیش فروش شده از سه شنبه هفته گذشته آغاز شده است.

در پنج مرحله پیش فروش سکه تمام بهار ازادی که از بهمن سال گذشته آغاز شد، در مجموع 9 میلیون و318 هزار قطعه سکه تمام بهارآزادی پیش فروش شده که تاکنون هفت میلیون و 368 هزار قطعه ( 79 درصد) تعیین تکلیف شده است.

نزدیک به دو میلیون قطعه سکه بهارآزادی پیش فروش شده در مراحل مختلف ، باقی مانده است که به تدریج و متناسب با زمان پیش خرید با دریافت پنج درصد مالیات بر ارزش افزوده ، تحویل پیش خریداران خواهد شد.

پیش خریداران سکه می توانند به جای دریافت ان از اوراق گواهی سپرده با نرخ سود 20 درصد به عنوان ابزار جایگزین اختیاری استفاده کنند یا با انصراف از دریافت سکه ، وجه آن را دریافت کنند.

بانک مرکزی نرخ خرید سکه را در آغاز هر روز به بانک ملی اعلام می کند و بر اساس نرخ اعلامی بانک مرکزی وجه سکه ها پرداخت می شود و از افرادی که با انصراف از دریافت سکه وجه آن را مطالبه می کنند ، مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی شودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران