پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5954 تاریخ : 1391/05/06-00:00:00
,2,
مراسم تودیع و معارفه رئیس شعبه مهر ملی برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس شعبه مهر ملی برگزار شد

مراسم معارفه آقای شایان رئیس جدید شعبه مهر ملی و تودیع آقای مومنی رئیس سابق این شعبه برگزار شد.

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،  دراین مراسم آقای حسین زاده بیان داشت: این جابه جایی ها باعث رشد و بالندگی می شود و سرمنشأ خیر و برکت برای همه است.
 وی اظهار داشت: مدیریت شعب مستقل دشواری های خاص خود را دارد و همواره توقعات و انتظارات از اینگونه شعب بالاست لذا همیاری و همکاری کارکنان و حمایت مشتریان و وفاداری آنها در دستیابی این شعب به اهداف موثر است.
آقای حسین زاده اهمیت شعب مستقل در ساختار بانک را مورد اشاره قرار داد و خواستار ایجاد محیط دوستانه، صمیمی و پرتلاش توسط همکاران شد. درادامه این مراسم آقای محمدی با اشاره به نام زیبای شعبه مهر ملی اظهار داشت: بیشتر فعالیت شعبه در گذشته برخدمت رسانی به وزارتخانه ها متمرکز بوده است و از زمان استقرار در محل جدید و استفاده از نام جدید، رتبه شعبه ارتقا یافته است و این ناشی از وحدت و دوستی پایدار بین همکاران در راستای اعتلای نام بانک ملی ایران است.
در پایان آقای پدرام با اشاره به اهمیت نقش کارکنان، جابجایی ها در بانک را عامل ایجاد تنوع و بهره گیری از تجربیات جدید دانست و ابراز امیدواری کرد انتصابات و جابجایی ها همچون گذشته عامل ترقی و برتری بانک ملی ایران به عنوان بانک پیشرو در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 233
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران