پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5945 تاریخ : 1391/05/07-00:00:00
,13,
مرغ های برزیلی  و ترک از راه می رسد

مرغ های برزیلی و ترک از راه می رسد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از ورود دو محموله گوشت مرغ تا دو روز دیگر از برزیل و ترکیه خبر داد.

 

 

یدالله صادقی گفت: هیچ قاعده‌ای برای عرضه مرغ به صورت ثبت‌نامی وجود ندارد و این روالی است که خود مردم ایجاد کرده‌اند تا کمتر وقتشان گرفته شود.

وی افزود: روز گذشته که آخرین روز نمایشگاه طرح ضیافت در تهران بود تا ساعت یک بامداد امروز 245 تن مرغ در سه نمایشگاه تهران در یک روز عرضه شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: طی دو روز آینده محموله مرغ از کشور برزیل و ترکیه وارد کشور می‌شود و در شبکه توزیع به دست مردم خواهد رسید.

وی در خصوص حجم این محموله گفت که باید از رادمرد سرپرست معاونت بازرگانی سوال کرد. این در حالی است که در سه روز گذشته رادمرد پاسخگوی سوال خبرنگاران نبوده است.

به نظر می رسد در شرایط فعلی مسئولان به جای قطع ارتباط  با رسانه ها باید از  توان و پتانسیل رسانه ها برای تنظیم بهتر بازار و همچنین اطلاع رسانی مناسب استفاده کنند. مهدی غضنفری وزیر صنعت نیز بارها تاکید کرده است که رسانه ها از ذی نفعان وزراتخانه هستند اما گویی برخی مسئولان از این پتانسیل به درستی استفاده نمی کنند.

صادقی در خصوص تمدید نمایشگاه‌های طرح ضیافت گفت: برنامه‌ای برای تمدید این نمایشگاه‌ها نداریم اما شبکه‌های توزیع صنفی، میادین میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی مصرف‌‌های کارگری و کارمندی کالاهای با قیمت تنظیم بازار را توزیع می‌کنندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران