پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5931 تاریخ : 1391/05/03-00:00:00
,17,
مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره کل حسابداری، مدیریت و آمار برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره کل حسابداری، مدیریت و آمار برگزار شد

مراسم تودیع آقای باقری رئیس سابق و معارفه آقای نصراله زاده رئیس جدید اداره کل حسابداری ، مدیریت و آمار با حضور آقایان دامغانیان عضو محترم هیأت مدیره، پدرام مدیر توسعه سرما

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ،  آقای دامغانیان در این مراسم با اشاره به اهمیت اداره کل حسابداری، مدیریت و آمار گفت: تهیه صورت های مالی بر اساس استانداردها و مقررات مالی یکی از وظایف اصلی این اداره می باشد.
 وی اظهار داشت: کار در واحدهای مالی و ذیحسابی هر سازمان ویژگی خاص خود را طلب می کند و افراد در این واحدها می بایست از تخصص های کافی و آشنایی با استانداردها و مقررات روز مالی برخوردار بوده ، تأخیر در انجام امور در این قسمت موجب ایجاد چالش های اساسی درونی و بیرونی خواهد گردید.
به گفته عضو محترم هیأت مدیره مجموعه فعالیت های مالی، رعایت ضوابط و مقررات و پایبندی به سقف بودجه ابلاغی باعث ترویج و توسعه فرهنگ انضباط مالی در بانک خواهد شد.
 وی همچنین به اصلاح ساختار مالی بانک که در جهت بهبود روش ها و فرایندها صورت گرفته اشاره کرد و افزود : تغییر وظایف اداره حسابداری، مدیریت و آمار در این راستا صورت گرفته است.
آقای دامغانیان بیان داشت: مدیران با تغییر نگرش و ارتقای دیدگاه های خود در کلیه تصمیمات و فعالیت های خود باید به گونه ای عمل نمایند که تخصیص منابع و انجام هزینه ها در بانک زمینه ساز افزایش سودآوری گردد و انجام هر هزینه منشأ ایجاد درآمد برای بانک باشد.
 در پایان جلسه آقای دامغانیان از تلاش های اثربخش رئیس سابق اداره کل حسابداری، مدیریت و آمار تقدیر و برای رئیس جدید آرزوی موفقیت نمود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران