پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5915 تاریخ : 1391/05/02-00:00:00
,2,
بانک توسعه صادرات ایران 25 میلیون دلار برای حمایت از صادرکنندگان ایرانی به سودان اختصاص داد

بانک توسعه صادرات ایران 25 میلیون دلار برای حمایت از صادرکنندگان ایرانی به سودان اختصاص داد

تفاهم نامه اولیه برای اعطای خط اعتباری 25 میلیون دلاری برای صادرات کالای سرمایه ای به این کشور در دیدار مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران با وزیر کشاوزی سودان به توافق طرف

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی  بانک توسعه صادرات ایران، آقای بهمن وکیلی، مدیر عامل این بانک در این دیدار تاکید کرد: این خط اعتباری 25 میلیون  دلاری در صورت مساعد بودن بسترهمکاری های دوجانبه دو تا کشور در مرحله بعدی تا 50 میلیون دلار افزایش می یابد.

بنابراین گزارش، مدیر عامل بانک توسعه صادرات با اشاره به بازدید هیات سودانی از شرکت های تولیدی ایران در بخش کشاورزی و دامپروری گفت: بخش کشاورزی ما آمادگی خوبی برای حضور در سودان برای آموزش کشاورزان سودانی و بهره برداری بهینه از زمین ها و امکانان کشاورزی سودان با رعایت منافع مشترک را دارد.

وی افزود: حضور کشاورزان ایرانی در سودان باعث می شود تا صادرات یک و نیم میلیاردی محصولات سودان تا ارقام بسیار بالاتری افزایش پیدا کند. بخشی از محصولات تولید شده در بخش دامپروری  سودان هم می تواند نیاز ما به واردات دام را تامین نماید.

آقای بهمن وکیلی با یادآوری حضور شرکت های ایرانی برای تصفیه آب سودان در عطبره و جبل اولیا گفت: این کشور منابع آبی بسیار مناسبی برای توسعه بخش کشاورزی و دامپروری خود دارد.

دوره استفاده از خط اعتباری اختصاص داده شده به بانک کشاورزی سودان برای صادرات کالاهای سرمایه  یکساله و دوره بازپرداخت آن 3 ساله  طی 6 قسط متوالی استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 230
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران